Filmai „Walden“ ir „Lost lost lost“ – MO
 
1 / 8
2 / 8
3 / 8
4 / 8
5 / 8
6 / 8
7 / 8
8 / 8
Dėkui!
Turas baigtas
Filmai „Walden“ ir „Lost lost lost“

Pradėjau labiau suprasti, ką darau, gal kokiais 1961 m., maždaug tuo metu. Maniau, tai tarsi mano gyvenimo įrašas. Ne tiek daug žinojau apie pačią dienoraščio formą, ji vystėsi palaipsniui. Taigi pradėjau peržiūrėti visą anksčiau filmuotą medžiagą. Ieškojau kasmet iki kokių 1965 m. Kai ko atsisakiau, kai ką išmečiau. Dabar gailiuosi, kad išmečiau kai kurią filmuotą medžiagą. Kai kas vėliau tapo filmais „Walden“ ir „Lost lost lost“.

Skaityti daugiau

„Walden“ buvo pabaigtas anksčiau. Praktiškai jis jau buvo baigtas 1967 m., bet pirmą kartą parodytas turbūt 1968 m., reikėtų patikrinti datas. Bet galutinę jo versiją, beveik tokią, kokia yra dabar, užbaigiau, kai man paskambino Geraldas O’Grady’is iš Bafalo ir pasakė, kad rengia meno festivalį Albright’o-Knox’o galerijoje Bafale, ir norėtų ne tik teatro ar muzikos, bet ir filmų vakaro. Sakė pagalvojęs, kad aš galėčiau tai padaryti.

Žinoma, sutikau, nes turėjau beveik užbaigtą filmą. Taigi, jis finansavo spausdinimą, ir taip filmas buvo baigtas. „Lost lost lost“ buvo išleistas trejais ar ketveriais metais vėliau. Tuo metu aš jau… Bet „Walden“ išlaikiau… Tą patį galima pasakyti apie visus mano filmus. Tam tikra kartu rodoma medžiaga, ji tarsi susijungia į visumą.

Lietuvos kultūros taryba